Vzdálený přístup iDES

Vážení nájemci,  

dovolte nám, abychom Vám představili novou službu Vzdálený přístup iDES, která by měla přispět ke zvýšení informovanosti nájemců bytů svěřených m.č. Praha 10.

Internetový Domovní Evidenční Systém (iDES) je speciální software, vyvinutý společností Tom - Computer, s.r.o., pomocí něhož m.č. Praha 10 spolu se správními firmami spravuje převážnou část nemovitého majetku m.č. Praha 10. V databázi iDESu jsou údaje o všech bytových domech, bytech a nebytových prostorech a údaje o jejich uživatelích. V iDESu jsou rovněž zaznamenávány údaje o předpisech nájemného a zálohách na služby, vyúčtování a případným dluzích nájemců na nájemném, zálohách či vyúčtování včetně účtovaných sankčních poplatků.

Pomocí Vzdáleného přístupu iDES bude mít každý nájemce možnost nahlédnout do svého účtu nájemce v iDESu. Bližší informace o rozsahu zpřístupněných dat naleznete v manuálu.

Před přihlášením se do Vzdáleného přístupu iDES Vám doporučujeme prostudovat manuál (PDF).

Postup při přihlašování:

Po výzvě pro zadání Vašeho přihlašovacího jména a hesla (přihlašovací jméno a heslo jste obdržel(a) v průvodním dopise spolu s evidenčním listem pro rok 2009). Až budete mít zadané "Jméno" a "Heslo" kliknutím na tlačítko "Přihlásit" se Vám otevře další okno, kde již budete vidět požadované informace. Při zadávání jména a hesla je třeba tyto přesně opsat z průvodního dopisu a je nutno rozlišovat velká a malá písmena, nulu "0" a písmeno "O" a jedničku "1" a malé písmeno "l".

Tip: Pokud se Vám nedaří napsat heslo, zkuste ho napsat např. v textovém editoru a pak jej překopírujte do pole Heslo.

 

  

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10