Chcete se vyhnout frontám? Nebo Vás spíše zajímá, co si máte s sebou vzít, nebo zda je již Váš doklad připraven k vyzvednutí?

Budova C, 1. patro 

Volby do Senátu se konají ve dvou dnech, v pátek 7. října od 14 do 22 hodin a v sobotu 8. října od 8 do 14 hodin.

Zde naleznete informace pro volební obvod č. 22, sídlo Praha 10.

Podívejte se na přehled stanovišť a časů velkoobjemových kontejnerů v naší městské části. Upozorňujeme, že v případě jejich naplnění mohou být odvezeny i dříve!

Nevíte před dovolenou co zařizovat dříve? My Vás nezdržíme. Rezervujte si termín, který Vám vyhovuje, popř. si prohlédněte aktuální obsazenost jednotlivých přepážek.

Uzbecká 1, Praha 10

Veškeré úřední informace  jsou dostupné z pohodlí Vašeho domova. Nebo využijte interaktivní obrazovky či listinnou úřední desku ve venkovních prostorách úřadu. 

Ocitli jste se v těžké životní situaci a potřebujete poradit? Hledáte informace o domovech pro seniory, asistenčních službách, příspěvcích, dávkách, nebo poskytovatelích sociálních služeb? 

Informace z městské části

Adresář úřadu

Hledat

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready