TVPraha10

Praha 10 je pražským druhým největším obvodem a co do počtu obyvatel 6. největším českým městem.

Cílem našeho videozpravodajství je přinášet Vám zajímavosti z našeho obvodu.

 

Legální plochy pro graffiti v Praze 10

Hamerský rybník

Bohdalec

Oblast s množstvím pravidelně udržovaných zahrádek sloužících k rekreaci občanů Prahy 10. Zároveň se ale též jedná o oblast s vysokým výskytem černých skládek. Na základě oprávněných stížností obyvatel této oblasti městská část přistoupila k řešení této nevyhovující situace. Zajímá Vás postup při odstraňování tohoto negativního stavu, více se dozvíte v následující reportáži.

Zahradní Město

Zahradní Město bude mít nový velký park
Radnice Prahy 10 chystá velkou rekonstrukci parku v Malinové ulici na Zahradním Městě. Vedle toho se obyvatelé "desítky" dočkají rekonstrukce dalších dětských hřišť. Jak bude nový park vypadat, a co si o něm myslí místní obyvatelé se dozvíte v následující reportáži.

Hamerský rybník

Hamerský rybník se po dlouhých desetiletích dočká nové podoby. Mimo nezbytného odbahnění bude provedeno nové opevnění rybníka, výstavba nového ptačího ostrova a vytvoření litorálního pásma. Všechny tyto úpravy by mají být dokončeny do konce roku 2009.
Na následující obdobní je již připravována výstavba cyklostezky, okruhu pro in-line bruslení a malého dětského hřiště.

Májové slavnosti

 

 

  

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready