Aktuality ze škol

14

    Třída 6.A s paní učitelkou Šnejdarovou si páteční dopoledne 19. dubna 2013 ve znamení oslav Dne Země opravdu užila. V Domě UM, kam zaslala kolektivní výtvarnou práci Strom života, si pro děti připravili zajímavé hry inspirované jak jinak než přírodou.
    Nejdříve se celá třída společně naučila krátkou písničku o stromech, kterou ve skupinách zazpívali s mikrofonem na pódiu. Pak se děti přesunuly na první stanoviště, kde obdržely bodovací listinu - za získání všech razítek čekala na každého malá odměna. Na jednotlivých stanovištích se plnily rozmanité úkoly: stromové pexeso, skládání rozstříhaných obrázků stromů, klasická poznávačka stromů, překážkový běh a střílení šišek na branku. Nechyběl ani strom splněných přání nebo skákací hrad, který nadchl malé i velké.
    Děkujeme Domu UM za příjemné dopoledne i krásné ceny za výtvarnou soutěž!

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready