Aktuality ze škol

14

 
„Ty jsi ale borec! Jste kabrňáci! Jste naši hrdinové!“ i takové poklony vysekly babičkám a dědečkům vnoučata během setkání, které se uskutečnilo 29. dubna 2013 v naší škole.
Zmíněnými výkřiky děti vlastně vzdaly úctu předchozím generacím, skrze které k nim přišel život. Na příbězích babiček a dědečků si děti uvědomily, že to, že tu dnes jsou, je docela zázrak!
Při setkání prarodiče vzpomínali na to, jaké to bylo, když byli stejně staří jako dnes jejich vnoučata a také na moment, kdy se jejich vnoučata narodila. Ve vzpomínkách zabrousili i do svého dětství a školních let. Vnoučatům ukázali staré fotografie.
Příjemnou, uvolněnou atmosféru provoněly dobroty babiček. Někteří z prarodičů neváhali absolvovat cestu za setkáním s vnoučaty přes půl republiky! Pro mnohé to byla i jedna z mála příležitostí, jak navštívit školu vnoučat. Hezky si ty chvíle užili.
Všem děkujeme, bylo to velmi příjemné setkání a těšíme se na nějakou podobnou příležitost!

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready