Aktuality ze škol

06

 Ve dnech 21. – 23.5. jsme se se spolužáky ze ZŠ Nad Vodovodem vypravili na poznávací zájezd do Rakouska. Naším cílem bylo vyzkoušet si v praxi jazykové dovednosti, zopakovat historická fakta a poznávat kulturu a zemi našich sousedů.

Ubytováni jsme byli v tradičních ubytovnách „Jugendherberg“ v Salzburgu.

První den jsme si prohlédli vodní zámek Ort, město Bad Ischl a Salzburg. Druhý den jsme se vydali do Berchtesgadenu a na Orlí hnízdo. Počasí nám vcelku přálo, a tak jsme mohli obdivovat nádherný výhled na Königsee – náš příští cíl. Po průzračném jezeře jsme pluli ke klášteru St. Bartholoma, tam mnozí neodolali lákavým domácím dortům. Poslední den našeho zájezdu nás čekal výjezd lanovkou na Gablonzer Hütte, prohlídka měst Hallstatt a Linz.

Výlet, který byl velmi nabitý zajímavými místy, se vydařil. Velký dík patří i našemu průvodci, který nás s těmito místy seznámil. Již nyní se těšíme na další poznávání vlasti našich sousedů.

 

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready