Aktuality ze škol

14

    A hrajeme ho rádi ! Žáci současných třetích tříd  ZŠ Olešská každý rok nacvičí 1 – 2 divadelní představení, která předvedou v rámci vánočních či jarních slavností, na vánočním jarmarku  Prahy 10, loni také v divadelní soutěži Prahy 10, kde obsadili 2. místo.

  Letos jsme si na divadelní soutěž, která se bohužel nekonala, připravili hru Zvířátka a loupežníci. Tato hra v rámci cvičení finanční gramotnosti přivádí děti i diváky do světa peněz.

Hru jsme hráli dvakrát. Protože se její děj dotýká prodejců a prodejních akcí, projevily zájem o její provedení  noviny Blesk, které vedou na svých stránkách kampaň proti předváděcím akcím nazvanou podle seriálu  Silvie Dymákové Šmejdi. Hra se velmi líbila, redaktoři nám navrhli, abychom s ní navštívili domovy důchodců, odkud by noviny napsaly další reportáže.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready