Aktuality ze škol

17

16. ročník žákovského McDonald´s Cupu je minulostí, vzpomínek na něj budou mít jeho účastníci z celé republiky mnoho. Dva dny v Jihlavě na stadionu FC Vysočina byly plné nejen fotbalu a dětské radosti, ale také dalších aktivit a doprovodných akcí.

Žáci 4. a 5. tříd ZŠ Eden prošli všemi zápasy až k finále s Brnem, se kterým otočili stav z 0:1 na vítězných 2:1. Jedná se o historický úspěch nejen naší školy, ale je dokonce první pro českou metropoli v šestnáctileté historii turnaje. Učitel a trenér Miroslav Jíra prozradil tajemství úspěchu: „Kluci nebyli svázaní žádnou taktikou, vždyť jinak spolu nehrají, neboť kopou v šesti různých pražských klubech. Řekl jsem jim, ať si hlavně hru užívají a hrají pro radost. A to vítězství pak bylo pro tuhle bezvadnou partu sladkou odměnou“.

Sladká byla i odměna ve škole – dort ve tvaru fotbalového míče.

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready