Aktuality ze škol

03

Již 3. ročník OVOV na  ZŠ Nad Vodovodem

 

Ve dnech 23.9. a 24.9. se téměř celá škola proměnila ve sportoviště. Žáci 2. až 9. ročníku plnili disciplíny Odznaku všestrannosti olympijských vítězů (OVOV). Jedná se o desetiboj: běh na 60 metrů, skok daleký, trojskok snožmo z místa, hod medicinbalem obouruč přes hlavu vzad, hod míčkem, dribling (2 min), leh – sedy (2 min), kliky (2 min), skákání přes švihadlo (2 min), shyby na šikmé lavičce (2 min). Každý den se sportovalo v pěti disciplínách.

Žáci byli rozděleni do šesti skupin a střídali se na jednotlivých stanovištích. U každé skupiny bylo pět chlapců z 8. a 9. tříd, kteří nejen sportovali a ukazovali správné provedení cviku, ale byli i cennými pomocníky rozhodčích. Těmi byli všichni netřídní učitelé, ale i paní hospodářky.

Celá sportovní akce se velmi vydařila. Děti  zjistily jakou  mají  kondici, vzájemně si fandily a povzbuzovaly. Celkové bodové výsledky se vyhodnocují podle roku narození dětí. V každé kategorii jsme ocenili tři nejlepší děvčata a chlapce. Za celou školu byli oceněni  poháry  nejlepší sportovci: S.Jaňourová, 6.A,  R. Čermáková, 7.A, T. Vejdovcová, 6.A,  G. Lavorenti, 8.A,  K. Štěpánek a K.Suchomel, 9.A.

Slavnostního předání cen a odznaků zdatnosti se zúčastnil i Mgr. Radek Zavřel, sportovní manažer OVOV, který přinesl i pěkné ceny.

 

Další informace o tomto atraktivním sportovním projektu lze získat na www.ovov.cz.

Tato sportovní akce se stala tradicí naší školy.

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready