Aktuality ze škol

10

V prosinci a lednu tohoto školního roku probíhá na naší škole výstava na téma „Mnichovská zrada“. Výstavu považujeme za další zajímavý způsob získávání informací o historických událostech 20. století. V loňském školním roce byla ve škole expozice „Osudy našich sousedů“, která se setkala s velkým ohlasem. Proto jsme také v letošním školním roce ve spolupráci s Ústavem pro studium totalitních režimů uspořádali podobnou akci, tentokrát na téma „Mnichovská dohoda“. Jejím prostřednictvím si budou nejen žáci utvářet představu o tom, v jakém postavení byla tehdejší Československá republika, jaký byl sled událostí a možná dojde i na úvahy co by bylo kdyby….

Na tuto zajímavou expozici zveme všechny obyvatele Prahy 10. Zapíšete-li se ve vrátnici jako návštěva, můžete si výstavu ve 3. patře prohlédnout. 

 

Petr Procházka, učitel ZŠ Eden

 

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready