Aktuality ze škol

25

Čtení se slavnou osobností

 

     Vzpomínáte si ještě, jaké to bylo, když vám četl pohádky někdo dospělý? Jak jste si dokázali živě vybavit všechny obrázky z knížky?  Jenom jste zavřeli oči a příběh náhle ožil...

     Na základní škole U Roháčových kasáren proběhlo čtení se slavnou osobností, které navštívilo kolem padesáti dětí ze školní družiny. Tentokrát mezi nás zavítal herec Saša Rašilov. Ukázky z knížky Kouzelné křeslo od Edit Blytonové děti nadchly, moc se jim líbilo celé hercovo předčítání. Pan Rašilov také žáčkům vyprávěl o svých oblíbených knížkách i o těch, které četl svým dětem a vtipně odpovídal na otázky, které si pro něj děti připravily.

 Celá akce se setkala s velkým ohlasem nejen u našich žáků, ale také u doprovázejících rodičů. Budeme moc rádi, když se toto čtení bude moci uskutečnit i příští rok . A panu Rašilovi patří velké poděkování, že si na naši školu udělal čas.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready