Aktuality ze škol

26

Snášejme se! Pod tímto názvem se skrývá projektový den dětí ZŠ Brigádníků v Praze 10, který proběhl velice úspěšně a hlavně s velkým zájmem dne 25. 3. 2014. Žáci všech ročníků se věnovali tématu multikulturalita a myšlence respektování jeden druhého a začlenění žáků jiných národností do české školy. Jaké to je u vás? Tuto otázku si kladly děti v mnohých třídách. Uvědomily si, že je dobré vědět, jak se žije jinde, v zemi, z které mají spolužáky, kamarády. Určitě je zaujaly i ochutnávky jídel a vyprávění o jejich zemi. Starší žáci pracovali v dílnách a zpracovávali různá témata týkající se literatury, náboženství, etniky, cestování po světě a života v anglofonních a frankofonních zemích. Jednou ze zajímavostí byla indonéská návštěva, která uspořádala besedu, její nedílnou součástí byly ukázky tanců. Nesměl chybět ani sport, vždyť odjakživa stmeluje národy! Děkujeme všem zúčastněným, rodičům, kteří naši myšlenku podpořili a aktivně se do projektového dne zapojili.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready