Aktuality ze škol

27

Japonské přísloví praví: „Nikdo z nás není tak chytrý jako my všichni dohromady“.

Přípravný týden nového školního roku zahájili pedagogové tím, že všichni vyjeli na dvoudenní setkání do penzionu Lumka v Jizerských horách.

Tam nás čekal bohatý program: mluvili jsme o tom, co se nám daří a v čem chceme pokračovat, co se nám nedaří a na čem budeme pracovat; ohlédli jsme se za prvním rokem aktivní účasti v projektu Rainbow of cultures a doufáme, že i druhý rok bude tak úspěšný; diskutovali jsme o nových nápadech a možnostech (malé maturity, rodičovské kavárny, projekt Absolvent…); předávali jsme si vzájemně zkušenosti a dovednosti (kartičkový den, cvičení s overbally, počítač jako pomocník, pletení košíků z pediku, využívání tabletů ve výuce…);  aktualizovali jsme prováděcí plán projektu Zdravá škola; pod vedením školní psycholožky jsme se cvičili v symetrické komunikaci; vyzkoušeli jsme si na sobě sociometrii. Velká část našeho dvoudenního programu byla věnována kurzu neodkladné první pomoci, kdy pro nás záchranáři připravili konkrétní simulované situace. Již před odjezdem na týmovou sborovnu jsme byli rozděleni do barevných týmů podle barev duhy a tyto týmy pak plnili s využitím fantazie a výřečnosti zadané úkoly.

Při odjezdu jsme si popřáli, aby byl školní rok 2014/2015 stejně pěkný, jako byl výjezd týmové sborovny.

 

Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready