Aktuality ze škol

18

Velké oslavy nás čekají v červnu, ale již nyní jsme začali s přípravami. V rámci projektu ,,Stroj času“, který probíhal na II. stupni, jsme s žáky zmapovali období let 1965 – 2014. Vytvářely se prezentace a plakáty. Žáci se seznámili nejen s historickými událostmi, ale dozvěděli se také něco o kultuře, sportu a bydlení tehdejší doby. Žáci si sami vybrali určité období, které důkladně zpracovali. Na slavnostní prezentaci pak s informacemi seznámili i ostatní. Proběhla ukázka tehdejších technologií, módní přehlídka, krátký film a písničky – typické pro dané období. Zvláštností pak byla i badatelská skupina, která získala informace o naší škole, od jejího založení po současnost. Žáci pracovali nejen s moderní technikou, ale vyhledávali i v kronikách a vedli rozhovory s pamětníky. Tento projekt se nám velmi vydařil a byl prvním bodem našich oslav.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready