Aktuality ze škol

24

Tato věta zaujala žáky ZŠ Brigádníků natolik, že se rozhodli zapojit do celorepublikové akce Větrníkový den, který proběhl 21. listopadu 2014 při příležitosti Evropského dne pro cystickou fibrózu. Cílem této akce bylo zvýšit povědomí o tomto závažném a nevyléčitelném onemocnění. Proto žáci vytvořili množství nejrůznějších větrníků, které spolu s informacemi o cystické fibróze instalovali u vchodu školy. Fotografie z celé akce škola zaslala do Klubu nemocných cystickou fibrózou, který takto nemocným lidem pomáhá a každoročně pořádá i tuto školní soutěž o nejlepší větrníkovou instalaci. Děkujeme našim žákům, že se pro tuto akci nadchli, s vervou se pustili do výroby větrníků, vyzdobili školu a tím vším podpořili správnou věc.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready