Aktuality ze škol

14

V pondělí 30.3. se proto prostory školní jídelny  a přízemních chodeb proměnily v tržiště se stánky a s kavárničkou. Na jarmarku se prodávaly výrobky dětí - nechyběly samozřejmě kraslice vyrobené nejrůznějšími technikami, batikou, voskem, škrábané, drátěné, dekorace ze slámy, věnce, zápichy z přírodních materiálů, osení, ptáčci v hnízdečku. Tentokrát se konaly i oblíbené dílničky, kde si děti vyzkoušely zdobení perníčků a výrobu figurek

z marcipánu. Ošatky zdobily voňavé jidáše, mazance a beránci.

V ZAZEBARU (Zajíčkův zeleninový bar) si mohli návštěvníci ozdravit jídelníček ovocnými šťávami a pokrmy z jarní zeleniny z kuchyně maminek a babiček.

Pohodové odpoledne naplněné velikonoční atmosférou si společně užili nejen učitelé a děti, ale i jejich rodiče a prarodiče. Všichni byli mile překvapeni rozsahem a pestrostí, bylo hodně radosti a pohody.

 

PhDr. Hana Kostelniková, ZŠ, Praha 10, Hostýnská

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready