Aktuality ze škol

02

Připravili si zajímavý program, ve kterém představili japonským dětem českou vánoční kulturu a tradice, svátek tří králů. Vše se událo při návštěvě jejich školy. Děti měly možnost komunikovat anglicky, získat jazykové zkušenosti a obohatit si svůj rozhled. Dozvědět se zajímavosti o oslavách japonského nového roku a zahrát si společně hry. Pozvání nám Japonská škola opětovala. V lednu nás navštívili v doprovodu svých učitelů. Zúčastnili se výuky českého jazyka a společně vyrobili kartičky:  česko-anglicko-japonský obrázkový slovníček. Japonské děti našim předvedly, jak u nich probíhá výuka  kaligrafie a naučily nás napsat japonský znak pro slovo přítel. Někdo jistě při této akci i přítele našel. Plánujeme ve spolupráci pokračovat a uspořádat sportovní dny, společně si zazpívat.

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready