Aktuality ze škol

21

Žákyním naší škole Markétě Svačinové (C), Denise Křížové (G), Andree Krasanovské, Nikole Hladíkové, Anetě Vlkové, Tereze Vlkové, Julii Šmídové, Lucii Hroňkové a Kateřině Tučkové se pode vedením paní učitelky Hůlové podařilo neuveřitelné! Děvčata prošla vítězně všemi (mnoha) koly Poháru ministryně školství až do finále v Mladé Boleslavi, kde je čekalo pět dalších také dosud neporažených soupeřek. Bojovnost a nasazení, jaké jsem v týmu během dvou finálových dní u našich děvčat viděla, bylo pro mě skutečně životním sportovním zážitkem a jsem moc ráda, že jsem u toho mohla být. O průběhu finálového kola se můžete dočíst níže:

http://www.sportovniligazs.cz/republikove-finale-ve-florbalu-chlapci-z-plzne-obhajili-pohar-divky-z-prazskeho-edenu-hnala-vpred-i-reditelka/

PhDr.Bc Jana Churáčková, ředitelka školy

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready