Aktuality ze škol

03

O Pohár ministryně školství zde bojovalo 6 nejlepších týmů ze základních škol z celé České republiky. První den jsme do turnaje vstoupili velmi sebevědomě a deklasovali ZŠ Na Výsluní, Brandýs nad Labem vysoko 12:0. Dále jsme se ve skupině utkali ještě se ZŠ Březové Hory, Příbram a po velmi vyrovnaném utkání jsme prohráli 3:1. Tím jsme se umístili na 2. místě v základní skupině a druhý den jsme museli absolvovat čtvrtfinálové utkání navíc. Zde nám bylo jasně, že už jde o „všechno“ a kluci vstupovali do zápasů zodpovědně a koncentrovaně. Ve čtvrtfinále jsme porazili 3:0 ZŠ E. Rošického, Jihlava, v semifinále jsme porazili 3:0 domácí tým ZŠ Edinosova, Teplice. A ve finále nás opět čekal soupeř z Příbrami. Utkání kluci zvládli výborně a potvrdili, co slíbili před turnajem: „A vyhrajem tady to“. Porazili ZŠ Březové Hory 4:1. Na závěr dvoudenního turnaje nás čekalo vyhlášení. Ocenění bylo velkolepé, nejen že kluci zvedli nad hlavu skleněný pohár, dostali medaile od výborných ligových fotbalistů pana Štěpána Vachouška a pana Pavla Verbíře a nějaké dárkové předměty. Dále jsme získali i další ocenění, Teodor Ielitro a Daniel Novák byli nominováni do All stars teamu a Daniel Novák vyhrál individuální cenu – nejlepší střelec turnaje. Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci nejen naší školy, ale i celé Prahy.

PhDr. Bc. Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready