Aktuality ze škol

05

Naše reprezentantky – žákyně 7., 8. a 9. tříd s paní učitelkou Hůlovou a školní psycholožkou Víchovou odjížděly z Prahy s obvyklým odhodláním bojovat. Děvčata z Edenu předvedla vzestup, když ve skupině klopýtla vysoko 1:5 s Jihlavou, ale v semifinále se po penaltovém vítězství 2:1 nad Jihlavou prodrala do finále. Se svým finálovým soupeřem Ostravou se děvčata utkala už ve skupině a tam zvítězily hráčky z Edenu 4:1. Kdo však čekal v rozhodujícím duelu vyrovnaný souboj, mýlil se. Od začátku ho totiž zcela jasně ovládly dívky z Edenu, které už v 6. minutě vedly 3:0 a v dalším průběhu sázely jeden gól za druhým. Zejména dvojice Nikola Hladíková (6 branek) – Jennifer Hilbertová (3 branky) byla k neudržení a největší měrou se podílela na drtivé, ale zasloužené výhře 9:0 (4:0). Zásadní oporou týmu byla Markéta Kavková, skvělá brankářka. „Pocity ze zisku ministerského poháru jsou skvělé. Nezasloužila jsem se však o něj zdaleka pouze já, ale stejně tak i ostatní holky. Ve skupině jsme Jihlavu podcenily a doplatily na to porážkou. Ve finálovém střetnutí bylo skóre jasné, ale cesta do něj byla mnohem těžší, než jsme si myslely – hlavně po psychické stránce. S Jennifer hrajeme spolu už několik let, jsme sehrané ze Slavie, což je velká výhoda. Teď jsme zvítězily ve Sportovní lize a doufám, že nás budou o víkendu následovat také hráči slávistického áčka,“ podělila se o dojmy Nikola Hladíková, patnáctiletá kapitánka ZŠ Eden, která se fotbalu věnuje deset a půl roku a která se stala se 16 vstřelenými brankami hráčkou All Stars týmu.  Děvčata, díky, jste naše královny z Edenu.

PhDr. Bc. Jana Churáčková, ředitelka ZŠ Eden, Vladivostocká

Actions: E-mail | Permalink |

Post Rating

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready