Fotografická soutěž

Hlasování

Hlasovat v kategorii "Architektura" můžete ZDE

Hlasovat v kategorii "Běžný život" můžete ZDE

Hlasovat v kategorii "Kulturní, sportovní a společenské akce" můžete ZDE

Hlasovat v kategorii "Lidé" můžete ZDE

Hlasovat v kategorii "Příroda" můžete ZDE

 

Fotíte rádi vše, co se kolem Vás děje? Máte neustále po ruce foťák či mobilní telefon, abyste mohli zaznamenat události, akce nebo jedinečné příležitosti?

Vyfotili jste zajímavý záběr, kterým byste se chtěli pochlubit nejen svému okolí, ale i širší veřejnosti, ukázat jej profesionálnímu fotografovi a nakonec fotku představit na výstavě s názvem „Jak vidím Prahu 10“?

Nyní máte možnost!

V dubnu jsme vyhlásili 4. ročník úspěšné fotografické soutěže s názvem „Jak vidím Prahu 10“.

O soutěži

Radnice městské části Praha 10 vyhlásila jedinečnou fotografickou soutěž s názvem „Jak vidím Prahu 10“, která byla zahájena 25. dubna 2016. Prostřednictvím soutěže se snažíme motivovat veřejnost, aby se více zajímala o své okolí, pamětihodnosti a zajímavá místa, která se v Praze 10 nacházejí, ale také o kulturní události a sportovní aktivity. Občané mají možnost zachytit v digitální podobě zajímavé okamžiky ze svého života, které jsou spojené s místem jejich bydliště.

Soutěž neotřelým způsobem propojuje sounáležitost občanů k městské části, nápaditost i kreativitu v pohledu na své okolí a v neposlední řadě také rozvoj fotografických dovedností.

Jak se můžu do soutěže přihlásit?

Do soutěže se mohou občané přihlásit od 25. dubna do 31. srpna 2016 do 12:00 hodin nahráním soutěžních fotografií s názvem a popisem na webové stránky ÚMČ Prahy 10. Do každé kategorie může být jedním soutěžícím přihlášena pouze jedna fotografie. Pro tyto účely je na stránkách připravený registrační formulář, do kterého soutěžící vyplní své jméno a příjmení, trvalou adresu, kontakt a kategorii, do které fotografii přihlašují.

Přihlášené fotografie soutěžících, kteří splní soutěžní požadavky, budou následně předány nominační komisi složené ze sedmi členů z řad zástupců vedení radnice Prahy 10, úředníků ÚMČ Praha 10 a odborné poroty. Hodnotit se bude zejména spojitost s vyhlášeným tématem, úroveň zpracování a nápaditost fotografie. Komise vybere finální počet fotografií, které postoupí do veřejného hlasování, jež se bude konat od 12. září od 12:00 hodin do 26. září 2016 do 12:00 hodin. V průběhu veřejného hlasování budou moci občané udělit hlas nejlepší fotografii v každé soutěžní kategorii.

Soutěžní kategorie

  • architektura v Praze 10
  • běžný život v Praze 10
  • lidé Prahy 10
  • příroda v Praze 10
  • kulturní, sportovní a společenské akce v Praze 10

Harmonogram soutěže

vyhlášení soutěže: 25. dubna 2016

uzávěrka pro odevzdání soutěžních fotografií: 31. srpna 2016 do 12 hodin

zahájení hlasování veřejnosti: 12. září 2016 ve 12 hodin

ukončení hlasování veřejnosti: 26. září 2016 ve 12 hodin

vyhlášení výsledků a předání cen: do 31. října 2016

 

Odměny pro vítěze soutěže

Výherci obdrží ceny od MČ Praha 10. Vítězné fotografie budou prezentovány na webových stránkách MČ Praha 10 a na facebooku radnice Prahy 10.

Dále budou vítězné fotografie vystaveny na slavnostním vyhlášení výsledků fotografické soutěže.

Podrobná pravidla soutěže (Word, 66kB)

 

  

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready