Projekt "Sportovec roku Prahy 10"

Sportujete, trénujete, závodíte a dosahujete vynikajících sportovních výsledků? Jste členem sportovního týmu, který se umísťuje na předních příčkách tabulky? Máte ve svém okolí nadaného sportovce, který se může pochlubit svými sportovními úspěchy v národních i mezinárodních soutěžích? Trénujete pod vedením trenéra, který umí dovést své svěřence až na stupně vítězů?

Právě pro Vás vyhlašujeme projekt SPORTOVEC ROKU PRAHY 10!

Cílem projektu Sportovec roku Prahy 10 je představit občanům městské části Praha 10 sportovce z jejich okolí, sousedství, městské části, kteří dosáhli vynikajících sportovních úspěchů ve své sportovní disciplíně, zúčastnili se mistrovství republiky, mezinárodních utkání, olympijských her a umístili se na předních příčkách.

Zprostředkujeme občanům městské části jejich cestu za sportovním cílem, způsob, jakým těchto výsledků dosáhli. Naší snahou bude také motivovat občany, aby se díky projektu Sportovec roku Prahy 10 více zajímali o sport ve svém okolí a aktivně se do sportování zapojili.

Jedná se o čestné ocenění sportovců, kteří v roce 2016 podali výjimečné sportovní výkony a reprezentovali tak nejen MČ Praha 10, ale i Českou republiku v mezinárodních turnajích a soutěžích.

Cílem projektu je také představit občanům méně známé sporty a sportovce, kteří v těchto disciplínách úspěšně závodí

Nominovat sportovce mohou občané MČ Praha 10, zástupci sportovních klubů, škol a dalších institucí, které působí v oblasti sportu a zabývají se jeho rozvojem v městské části Praha 10 a mají sídlo na území městské části Praha 10. 

Kategorie, do které můžete sportovce nominovat:

  • JEDNOTLIVCI
  • SPORTOVNÍ TÝMY
  • TRENÉR ROKU
  • SPORTOVNÍ LEGENDA

Všichni nominovaní musí mít trvalé bydliště na území městské části Praha 10, nebo musí být registrovanými členy některého ze sportovních klubů, organizací se sídlem na území městské části Praha 10. Tato podmínka se nevztahuje na kategorii „Sportovní legenda“. V této kategorii může být nominován každý občan, který má nesporné zásluhy o rozvoj sportu a v době své aktivní sportovní činnosti působil či žil v Praze 10.

Nominovat sportovce (jednotlivci, trenér roku, sportovní legenda) do projektu můžete vyplněním nominačního lístku (Word, 400kB) a jeho odesláním buď e-mailem na adresu andreat@praha10.cz nebo písemně na adresu Vršovická 68, Praha 10, 101 38, OKP – oddělení sportu.  

Nominovat sportovce (sportovní týmy) do projektu můžete vyplněním nominačního lístku (Word, 400kB) a jeho odesláním buď e-mailem na adresu andreat@praha10.cz nebo písemně na adresu Vršovická 68, Praha 10, 101 38, OKP – oddělení sportu.  

V nominačním lístku bude uvedeno jméno a příjmení sportovce, datum narození, adresa trvalého bydliště, sídlo klubu, školy nebo sportovní organizace, dosažené sportovní úspěchy, kategorie, ve které je nominován a kontakt na sportovce, v případě nezletilosti sportovce na jeho zákonného zástupce.

Na základě nominace vyberou členové Výboru sportovního ZMČ Praha 10 na 17. jednání dne 19. 10. 2016 sportovce a sportovní týmy, které získají čestné ocenění. Vyhlášení projektu Sportovec roku Prahy 10 a čestné ocenění sportovců se uskuteční v prosinci 2016 na slavnostním večeru ve vršovickém Zámečku.

Podrobná pravidla o projektu naleznete ZDE (Word, 44kB).

Pro získání bližších informací kontaktujte Andreu Tothovou emailem na adrese: andreat@praha10.cz, nebo na telefonním čísle 267 093 589.

HARMONOGRAM

Vyhlášení projektu Sportovec roku Prahy 10: září 2016
Uzávěrka přihlášek nominovaných sportovců: 17. října 2016
Natočení medailonků s vybranými sportovci: listopad 2016 (bude upřesněno)
Slavnostní vyhlášení a ocenění sportovců: prosinec 2016 (bude upřesněno)

  

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready