Obřadní síň

Obřadní síň Vršovického zámečkuInformace pro snoubence

Vážení snoubenci,
jsme velice rádi, že jste projevili přání uzavřít manželství před Úřadem městské části Praha 10.
Nabízíme vám k uskutečnění sňatečního obřadu zrekonstruovanou obřadní síň ve Vršovickém zámečku, která se nachází na adrese Moskevská 120/21, Praha 10 - Vršovice.

Možnosti, služby

• Nová obřadní síň má kapacitu 50 osob.
  • Dle vašeho výběru nabízíme možnost barevného nasvícení umělecké plastiky, která je součástí této síně.
  • Sňateční obřad může být doprovázen reprodukovanou hudbou dle nabídnutého výběru od  matričního úřadu, vámi poskytnutou reprodukovanou hudbou či vám může být zprostředkována živá hudba zajištěná profesionálními sólisty hudebních nástrojů či zpěvu.
  • Rovněž nabízíme možnost zprostředkování kontaktu na fotografické či filmové služby.
  • Vozidla svatebčanů mají vyhrazena parkovací místa přímo před objektem Vršovického zámečku.

Dny konání sňatečních obřadů

Rada městské části Praha 10 určila pro konání sňatečních obřadů v obřadní síni tyto dny:

• každý pátek a sobotu (s výjimkou dnů, které jsou státem uznaným svátkem) v době od 9.00 do 12.30 hod.

Poplatky

• V uvedené dny je sňateční obřad bez správního poplatku.
  • Mimo dobu stanovenou radou městské části, nebo za povolení uzavření manželství na jiném vhodném místě ve správním obvodu Prahy 10, činí správní poplatek 3.000 Kč.

• Telefonní kontakt na matriku manželství – 267 093 648.