Oddělení sociálně-právní ochrany dětí a práce s rodinou

OSPOD ÚMČ Praha 10 vykonává činnosti podle zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, v platném znění.

Užitečné odkazy

  • Sociální pracovnice nebo kurátor mládeže (podle ulice na Praze 10, ve které je dítě trvale hlášeno) - zde
  • Sociální a zdravotní portál MČ Praha 10 - informace o činnosti oddělení - zde
  • Standardy kvality sociálně-právní ochrany - více zde
  • Katalog sociálních a návazných služeb 2016/2017 - zde
  

Vedoucí oddělení

Jméno a příjmení Kancelář Telefon E-mail Funkce
Anna Chochulová A/104 267 093 219267 093 219 annac@praha10.cz vedoucí odd. sociálně právní ochrany dětí a práce

Lidé z oddělení

Jméno a příjmení Kancelář Telefon E-mail Funkce
Anna Chochulová A/104 267 093 219267 093 219 annac@praha10.cz vedoucí odd. sociálně právní ochrany dětí a práce
Helena Průchová B/121 267 093 280267 093 280 helenap@praha10.cz vedoucí referátu kurátorů pro mládež
Zdeňka Šulcová B/125 267 093 220267 093 220 zdenkas@praha10.cz kurátor pro mládež
Zuzana Stupáková B/125 267 093 223267 093 223 zuzanast@praha10.cz kurátor pro mládež
David Florian B/121 267 093 266267 093 266 davidfl@praha10.cz kurátor pro mládež
Lenka Vyhnalová A/102 267 093 238267 093 238 lenkav@praha10.cz sociální pracovnice
Renata Kopecká A/101 267 093 297267 093 297 renatak@praha10.cz vedoucí referátu pro práci s rodinou a dětmi
Jana Fendrychová A/101 267 093 215267 093 215 janaf@praha10.cz sociální pracovnice
Lucie Kloudová A/101 267 093 546267 093 546 luciek@praha10.cz sociální pracovnice
Marta Kolaříková B/138 267 093 296267 093 296 martav@praha10.cz sociální pracovnice
Eva Horká A/100C 267 093 503267 093 503 evako@praha10.cz sociální pracovnice
Lucie Jínová A/103 267 093 657267 093 657 luciej@praha10.cz sociální pracovnice
Klára Ambrožová Cantillová A/102 267 093 294267 093 294 klarac@praha10.cz sociální pracovnice
Petr Dudek B/137 267 093 571267 093 571 petrd@praha10.cz sociální pracovník
Tereza Štarhová A/103 267 093 516267 093 516 terezab@praha10.cz sociální pracovnice
Petra Mádlová A/100C 267 093 334267 093 334 petram@praha10.cz sociální pracovnice
Iveta Majerová B/137 267 093 218267 093 218 ivetama@praha10.cz sociální pracovnice
Tereza Simonová B/138 267 093 383267 093 383 terezasi@praha10.cz sociální pracovnice

Zajímavé odkazy

  • Sociální pracovnice nebo kurátor mládeže (podle ulice na Praze 10, ve které je dítě trvale hlášeno) - zde
  • Sociální a zdravotní portál MČ Praha 10 - informace o činnosti oddělení - zde
  • Standardy kvality sociálně-právní ochrany - více zde
  • Katalog sociálních a návazných služeb 2016/2017 - zde

 

  

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready