Oddělení sociální práce

    vedoucí oddělení: Bc. Linda Zákorová
    kancelář 128 , I. patro, budova B
    Tel.: 267 093 226
    Fax: 267 093 295
    email: lindaz@praha10.cz

    vedoucí referátu sociální práce: Ing. Lucie Tiefenbachová
    kancelář 127, I. patro, budova B 
    tel.: 267 093 293
    email: luciet@praha10.cz

     

    Seznam sociálních pracovníků podle ulic - zde

    Sociální a zdravotní portál MČ Praha 10 - odkaz zde

    Katalog poskytovatelů sociálních a návazných služeb 2013/2014 - zde

    Komunitní plánování sociálních a návazných služeb - více informací zde

     

    Náplň práce oddělení:

    • koordinuje činnosti v rámci procesu komunitního plánování sociálních služeb na území MČ;
    • poskytuje sociální poradenství;
    • vykonává sociální šetření;
    • zpracovává sociální anamnézy, diagnózy a individuální socioterapeutické plány,
    • provádí socioterapii směřující k sociální rehabilitaci a integraci;
    • zajišťuje odborné agendy sociální práce při řešení sociální situace osob, u kterých je řešena způsobilost k právním úkonům;
    • provádí intervence u dalších institucí (úřady, zaměstnavatelé, zdravotnická zařízení, poskytovatelé sociálních služeb aj.);
    • provádí depistáže a aktivně vyhledává osoby, které jsou ohroženy sociálním vyloučením;
    • zajišťuje vydávání Parkovacích průkazů vozidel přepravujících osoby s těžkým zdravotním postižením a vede jejich evidenci;
    • vede správní řízení o ustanovení zvláštního příjemce důchodu, včetně sociálního šetření a následné kontroly hospodaření s důchodem oprávněné osoby;
    • spolupracuje s MHMP v rámci agendy V. program – dotace z rozpočtu hlavního města Prahy – podpora městských částí v sociální oblasti.

     

    Sociální pracovníci - kontakty:  

    Milena Rašková 
    kancelář 124 , I. patro, budoba B
    tel.: 267 093 640 
    email: milenar@praha10.cz
     
    Bc. Monika Kábele
    kancelář 127, I. patro, budova B
    tel.: 267 093 264 
    email: monikab@praha10.cz
     
    Jana Nekolová
    kancelář 124, I. patro, budova B
    tel.: 267 093 230 
    email: janan@praha10.cz  
     
    Darina Smičková, DiS.  
    kancelář 126, I. patro, budova B
    tel.: 267 093 489 
    email: darinas@praha10.cz

    Pavel Veleman, DiS.
    kancelář 126, I. patro, budova B
    tel.: 267 093 292 
    email: pavelv@praha10.cz

      

    Adresář úřadu

    Životní situace

    Kategorie: Hledání v popisu:
    Vyhledat