Aktuality

Žáci z Prahy 10 na Antifetfestu opět uspěli

I devátý ročník Antifetfestu, tedy festivalu mladých tvůrců prezentujících filmy s preventivní tématikou, byl pro Prahu 10 opět úspěšný. Základní škola Karla Čapka se v obvodním kole vítězně prezentovala filmem Pavlové na jezu, úspěch zaznamenali i zástupci Gymnázia Voděradská. "Je velmi cenné, že proběhl již devátý ročník, dokazuje to velký zájem dětí o tento projekt.

Problematika se rozšířila na celé spektrum rizikového chování, ať už je to šikana, kyberšikana či užívání návykových látek," vyzdvihl myšlenku Antifetfestu radní pro sociální oblast a školství Ondřej Počarovský. Film Základní školy Karla Čapka ztvárňoval právě téma škodlivosti pití alkoholu, která byla znázorněna dvěma mladými vodáky. Ti před splouváním řeky požili tvrdý alkohol. Výlet nakonec pro oba dopadl tragicky. Vodáky ve filmu hráli právě žáci základní školy. 

Nejnovější články

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready