Aktuality

Poděkování dobrovolníkům za jejich činnost v sociální oblasti

19. září 2016 se v Kulturním domě Barikádníků uskutečnil již čtvrtý ročník akce s názvem „Poděkování dobrovolníkům za jejich činnost v sociální oblasti“. Akci pořádá MČ Praha 10 se záměrem ocenit dobrovolnickou činnost v sociální oblasti. Letos se zúčastnilo celkem 74 dobrovolníků, kteří působí v některé z organizací, poskytujících občanům MČ Praha 10 sociální a návazné služby.

Poděkování dobrovolníkům za jejich činnost v sociální oblasti

Stejně jako v minulých ročnících i letos byly pro dobrovolníky připraveny drobné dárky a doprovodný hudební program. Vzhledem k tomu, že v dobrovolnické činnosti působí lidé různého věku, bylo v rámci akce zajištěno pro dobrovolníky – rodiče i hlídání dětí v tvořivém koutku.

Poděkování dobrovolníkům za jejich činnost v sociální oblasti je jednou z aktivit procesu komunitního plánování sociálních a návazných služeb na území MČ Praha 10. 

Nejnovější články

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2016 MČ Praha 10 
ipv6 ready