Aktuality

Opravy v ulicích Žitomírská a Na Hroudě

Od pondělí 2. dubna začala Technická správa komunikací s celkovou rekonstrukcí Žitomírské ulice ve Vršovicích, opravují se vozovky, parkovací stání i chodníky.  Kvůli těmto opravám bude Žitomírská uzavřena v úseku Ruská - Kodaňská. Průjezd z Bulharské do Mexické bude prozatím umožněn. Provoz bude obnoven na začátku června.

TSK dále dne 3.4.2018 zahájila rekonstrukci ulice Na Hroudě, a to v úseku mezi ulicemi Průběžná a U Hráze. Kompletní oprava komunikace, včetně odvodňovacího zařízení, je plánována do 2.5.2018. Součástí opravy je výměna všech konstrukčních vrstev vozovky a výměna dlážděného krytu za asfaltobeton, dále oprava odvodňovacích zařízení a zřízení dvou zpomalovacích prahů formou trvalé stavební úpravy.  V průběhu jednotlivých etap bude průjezd ulicí Na Hroudě uzavřen. Obyvatelům bude umožněn vjezd vždy do části ulice s využitím objízdných tras ulicemi V Olšinách, U Hráze, Pod Altánem a Průběžná.

Žádáme proto uživatele komunikací o zvýšenou pozornost přechodnému dopravnímu značení a jeho respektování.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10