Sportovní projekty

Oddělení sportu se věnuje péči o sportovní vyžití občanů Prahy 10. Kromě pořádání vlastních aktivit, do kterých se maximálně snažíme zapojovat kluby sídlící na Praze 10, se aktivně věnujeme i pomoci při realizaci akcí, které pořádají samotné kluby. Naše akce jsou veřejné, a proto i Vy je můžete navštívit. Pro tento rok pro Vás máme připravené sportovní akce, jako jsou: Otevřená Gutovka, Sportovní a volnočasový veletrh a běh pro malé i velké, Cykloden, Florbalový den, Bowlingový turnaj, Škoda Icerink den, nebo vždy středeční Nordic walking. Kromě těchto aktivit se soustředíme i na děti a nabízíme Sportovní příměstský tábor Prahy 10. Nezapomínáme ani na seniory, pro které máme připravené rehabilitační plavání. Těšíme se na Vás na některé z akcí MČ Praha 10.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Dětský koutek bude otevřen od října 2020.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10