Viladomy

Prodej nebytových jednotek

Zastupitelstvo městské části Praha 10 schválilo svým usnesením č. 20/67/2010 ze dne 8.6.2010  realizaci koncepce prodeje nebytových jednotek v privatizovaných domech ve znění „Zásad pro prodej nebytových jednotek v domech, které byly schváleny k prodeji v souladu s Prováděcím předpisem privatizace domovního fondu svěřeného městské části Praha 10 (prodej jednotek)“. Seznam domů, v nichž se nachází nebytové jednotky určené k prodeji je uveden v příloze.

Prodej domů se šesti a méně byty

Městská část Praha 10 přistoupila k záměru prodeje domů se šesti a méně byty. Usnesením č. 6/2/2011 ze dne 7.9.2011 schválilo Zastupitelstvo městské části Praha 10 formy výběrového řízení na prodej jednotlivých domů se šesti a méně byty a „Zásady pro prodej domů se šesti a méně byty a pro pronájem půdních prostor v domech svěřených městské části Praha 10 za účelem vestavby bytů nebo ateliérů“. V příloze uvádíme seznam domů se šesti a méně byty. Průběžně budou zveřejňovány informace o konkrétních prodejích.

Zásady pro prodej domů se šesti a méně byty
Seznam domů se šesti a méně byty

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Dětský koutek je do odvolání uzavřen.
Děkujeme za pochopení!

Licence Creative Commons © 2013–2020 MČ Praha 10