Diskuzní fóra

PředchozíPředchozí Go to previous topic
DalšíDalší Go to next topic
Poslední příspěvek 06 srp 2018 03:13 odp. od  danielc
Dopravní značení na Vršovické.
 1 Odpovědi
Seřadit:
Nemůžete vkládat odpovědi.
Autor Zprávy

SpojkaNew Member


Posts:6
New Member


--
02 srp 2018 03:07 odp.
  U tramvajové zastávky Bohemians směrem Slavia se objevila tabule, přikazující řidičům dát přednost autobusům, které přejíždějí z tramvajového pásu do pravého jízdního pruhu. O několik metrů dál je ale značka, přikazující naopak řidičům vjet na tramvajový pás.
  A ještě ke křižovatce Vršovická - Bělocerkevská: několik metrů za křižovatkou je značka střídavé řazení a o několik metrů dál značka snížení počtu jízdních pruhů, která řidičům v levém pruhu dává přednost.

  danielc  New Member


  Posts:55
  New Member


  --
  06 srp 2018 03:13 odp.
  Dobrý den,

  příslušným silničním správním úřadem pro místní komunikace I. třídy Vršovická a Bělocerkevská je odbor dopravních agend MHMP, tam se prosím se svým příspěvkem obraťte (posta@praha.eu). Může to souviset i s probíhajícími stavebními pracemi v obou lokalitách.

  Doplnění: Na nesoulad značení ve Vršovické jsem po včerejší obhlídce na místě MHMP upozornil, jízda po kolejích přikázána být neměla, byla vynucena nekázní řidičů, kteří nevyklidili parkovací pruh.
  V Bělocerkevské ulici se značení nevylučuje. Značka IP29 Střídavé řazení upozorňuje na místo, kde při souběžné jízdě platí střídavé řazení do jízdního proudu průběžného pruhu, zatímco značka IP 18b Snížení počtu jízdních pruhů vyznačuje, který pruh je ten průběžný.

  Doplnění: K 10.8.2018 ve Vršovické uvedeno do souladu s DIO.

  Čech
  Nemůžete vkládat odpovědi.


  Než půjdete na úřad...

  Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

  Mělo by Vám pomoci:

  Využijte dětský koutek...

  Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

  Otevírací doba:
  PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
  ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
  PÁ: zavřeno

  Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10