Pražské cyklojízdy

Pražské cyklojízdy vyjíždějí každý třetí čtvrtek v měsíci v 18:00 z náměstí Jiřího z Poděbrad. Po městě se pohybují pomalým tempem po nenáročné trase, aby se mohly zúčastnit i děti a fyzicky méně zdatní lidé a jsou bezpečné.

Novinky

Aktuální články | Kategorie | Hledat | RSS

Do práce na kole

Možnost jezdit na kole do práce nebo do školy bezpečně se v Praze postupně stává realitou. V současnosti existuje pět směrů, které vás do centra přivedou po přehledně označených cyklostezkách, aniž byste museli kličkovat mezi auty. V rámci Evropského týdne mobility můžete vyrazit do práce na kole s radním Štěpánkem.

09 září, 2008 -

Možnost jezdit na kole do práce nebo do školy bezpečně se v Praze postupně stává realitou. V současnosti existuje pět směrů, které vás do centra přivedou po přehledně označených cyklostezkách, aniž byste museli kličkovat mezi auty. V rámci Evropského týdne mobility můžete vyrazit do práce na kole s radním Štěpánkem. Pojedeme ve dnech 16. - 18. 9. ze směrů Radotín, Zbraslav, Háje a Sedlec do centra trasami, které vás nejspíš překvapí svojí pohodlností a krásou.Například cesta ze Stodůlek vede překrásným Prokopským údolím, Při cestě ze Sedlce se projedete podél Vltavy a novou cyklostezkou vedoucím po Rohanském ostrově a nábřeží až do centra a cestou z Horních Počernic vás jistě okouzlí údolí Rokytky. Také obyvatelé Jižního měta se po velmi dobře značených stezkách přes Kunratický les dostanou do Braníka a pak dál po nábřeží až k Mánesu, pokud jezdíte z Radotína nebo Zbraslavi, můžete využít populární cyklostezku po pravém břehu Vltavy. Mapy tras, bližší informace o přesných místech, a časech odjezdu najdete na stránkách http://www.prahounakole.cz/doprace. Připojit se můžete kdekoliv na trase!

Harmonogram:

út 16. 9. Směr Zbraslav - centrum
PAFKO
odjezd 7:45 od radnice Zbraslav, Zbraslavské náměstí 464
příjezd 8:30 Magistrát Mariánské náměstí

st 17. 9. Směr Jižní město - centrum
odjezd 7:40 Metro Opatov - před LuCaffe 48 u výstupu z metra směrem na Chodov
7:50 Chodov - u lávky pro pěší přes Jižní Spojku, blíže metru Chodov
8:00 Roztyly - u východu z metra směr kunratický les
příjezd 9:00 Magistrát Mariánské náměstí

čt 18. 9. Směr Lužiny - centrum
ILLNEROVÁ
odjezd 8:00 od jezírka u metra Lužiny
příjezd 9:00 Magistrát Mariánské náměstí

pá 19. 9. Směr Sedlec - centrum
POLÁK
odjezd 7:55 od přívozu v Sedlci (přívoz odjíždí v 8:00)
8:20 od lávky pro pěší v Tróje, Povltavská ulice
příjezd 9:00 Magistrát Mariánské náměstí

 

| mail

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10