Aktuality ke koronaviru

Řádková inzerce zdarma

Městská část podpoří podnikatelské subjekty při odstraňování následků koronavirové pandemie formou poskytnutí bezplatné řádkové inzerce ve svém tištěném měsíčníku Praha 10. Radnice tím chce přispět k návratu lidí do místních provozoven a využívání zdejších služeb.

Publikováno: 30.04.2020
Kategorie: Článek, MČ Praha 10, Podnikání, Měsíčník, Koronavirus3173

Nabídky placené inzerce zdarma mohou využít firmy, podnikatelé a živnostníci se sídlem, provozovnou či poskytováním služeb v městské části Praha 10.

Tato forma podpory potrvá do konce letošního roku, tedy od červnového do prosincového vydání. Poslední příjem bezplatné inzerce tak bude 10. listopadu.

Bezplatnou řádkovou inzerci lze objednat prostřednictvím formuláře na www.praha10.cz/radkovka

U řádkové inzerce zdarma nelze nárokovat zveřejnění v konkrétním vydání měsíčníku Praha 10. Inzeráty budou na základě data objednání zařazovány do pořadníku a zveřejňovány podle kapacitních možností jednotlivých vydání.