Aktuality

Koronavirus: co potřebujete vědět

Na ÚMČ Praha 10 platí, stejně jako v ostatních vnitřních prostorech na území Česka, zvláštní opatření. Každý návštěvník musí mít při návštěvě budově zakrytý nos a zakrytá ústa (respirátorem, rouškou, ústenkou, šátkem, šálem nebo jiným prostředkem, které brání šíření kapének). Povinnost vyplývá z aktuálních nařízení Ministerstva zdravotnictví reagujících na zhoršující se epidemiologickou situaci. 

 

Městská část všechny občany prosí, aby respektovali tato i ostatní nařízení (jejich soupis naleznete na stránkách Vlády ČR).

Veškeré důležité informace jsou k dispozici na speciálně zřízené stránce Ministerstva zdravotnictví ke koronaviru

Otevírací hodiny radnice Prahy 10 nejsou zatím nijak omezeny (najdete je zde), přesto na obyvatele apelujeme, aby úřad nenavštěvovali, pokud to není nutné a situaci lze vyřešit mailem nebo telefonicky. 

Seznam rad, jak se chovat a jaké zásady dodržovat, přinášíme zde

Městská část bude na epidemiologickou situaci průběžně reagovat a v případě potřeby zavádět další opatření a rozšiřovat síť svých služeb tak, jako v jarních měsících roku 2020.

  


Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Dětský koutek bude otevřen od října 2020.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10