Aktuality

MČ Praha 10 dočasně nebude vydávat svůj měsíčník

Občané Prahy 10 ve svých schránkách nenajdou dubnové vydání radničního měsíčníku. Městská část s ohledem na aktuální situaci v Česku dočasně pozastavila vydávání svého časopisu, které bude obnoveno po skončení koronavirové krize.

„V době, kdy se události mění doslova z minuty na minutu, je tiskovina s měsíční periodicitou výrazně neefektivní. Zprávy velmi rychle zastarávají a riziko, že bychom lidi v důsledku toho informovali nepravdivě, je vysoké. To, co je dnes faktem, totiž už zítra nemusí platit,“ vysvětluje Renata Chmelová (VLASTA), starostka MČ Praha 10.  

Desítka naopak v poslední době ještě zintenzivnila komunikaci prostřednictvím facebookových stránek, je aktivnější na Instagramu i Twitteru. Pro zasílání aktuálních sms a mailových zpráv prostřednictvím mobilního rozhlasu se občané mohou registrovat v na registračních stránkách. Radnice zároveň zřídila linku pro lidi v nouzi, která na čísle 267 093 800 funguje od 8 do 20 hodin.

Aktuální informace z městské části v souvislosti s šířením koronaviru

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10