Aktuality

Městská část Praha 10 pořádá 5. října příměstský tábor pro děti ze základních škol, které zřizuje

"První říjnový pátek se konají volby ve většině našich základních škol, takže ředitelé vyhlašují ředitelská volna, aby stihli připravit volební místnosti. Jako otec tří dětí chápu, že pro mnoho rodičů to může znamenat komplikaci. Rozhodli jsme se proto, že vyjdeme rodičům vstříc a nabídneme jim možnost jednodenního příměstského tábora," říká radní pro oblast školství Ondřej Počarovský.

Městská část Praha 10 pořádá 5. října příměstský tábor pro děti ze základních škol, které zřizuje

Příměstský tábor se bude konat v kulturním domě Barikádníků, tedy kousek od stanice metra A Strašnická. 

Pro děti bude připraven zábavný program, ale také dvě svačiny a oběd a pitný režim. Příchod dětí bude možný mezi 8. a 9. hodinou ráno, vyzvednout děti budou moci rodiče mezi 15. a 17. hodinou. Za celý den zaplatí rodiče 100 korun za každé dítě. 

K dispozici je 50 míst, pro využití služby je třeba se nahlásit řediteli či ředitelce základní školy, kam dítě chodí. Počet míst je omezený a rychle ubývá, doporučujeme proto včasnou registraci.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10