Aktuality

Pracoviště MŠ Mládežnická je dočasně uzavřeno

Budova mateřské školy v Mládežnické ulici je ode dneška minimálně do 17. června mimo provoz. V souvislosti s výskytem onemocnění COVID-19 u jednoho z dětí byla nejprve uzavřena jedna třída, po rozšíření okruhu dětí a zaměstnanců, kteří se s bezpříznakovým dítětem mohli potkat, bylo opatření ředitelky přijato pro celé pracoviště. Ředitelka školy je v kontaktu s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy a se zřizovatelem školy, s nimiž konzultuje veškeré kroky. 

Publikováno: 04.06.2020
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího, Různé, Záběhlice3200

Všichni dotčení rodiče byli informováni a budou znovu osloveni v případě jakýchkoliv nových zpráv. Odloučené pracoviště školy v Břečťanové dětem zůstává v omezeném provozu k dispozici. Všechny školy, které zřizuje MČ Praha 10, byly po zhruba dvouměsíční pauze otevřeny za dodržování přísných preventivních opatření 25. května.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10