Aktuality

Plave celá Desítka: Kolik kilometrů společně dáme?

V plaveckém bazénu na Slavii proběhne v sobotu 30. listopadu unikátní událost. MČ Praha 10 a SK Slavia Praha tam pořádají maraton s názvem Plave celá Desítka. Závod bude trvat od 13:00 do 17:00, po jeho skončení se hromadně sečtou výsledky všech zúčastněných.

Publikováno: 28.11.2019
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího, Sport, Vršovice3045

„Jedná se o první ročník tohoto unikátního sportovního podniku. Rádi bychom v něm pokračovali v následujících letech a zároveň ho rozšířili do formátu celopražského klání městských částí, kdy by se soutěžilo v tom, která z pražských části uplave nejvíce," říká Jana Komrsková (Piráti), místostarostka MČ Praha 10, do jejíž gesce patří mj. sport.

 

Do „štafety“ Plave celá Desítka se může přihlásit každý, kdo má bydliště na Praze 10, libovolného věku i plaveckých schopností. Vyhlášení výsledku bude v týdnu od 2. prosince zveřejněné na webu městské části. Na něm se také lze registrovat (zde: https://www.praha10.cz/akce-a-projekty/plave-cela-desitka), stejně jako přímo u bazénu v den konání akce. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Dětský koutek bude otevřen od října 2020.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10