Aktuality

Zapojte se do nové podoby soutěže „Zásobník projektů – partnerství pro Prahu 10“

Praha 10 podporuje aktivitu a zájem obyvatel městské části o úpravu veřejného prostoru, pořádání komunitních a sousedských akcí včetně akcí menšího rozsahu významné pro kulturní a společenský rozvoj města.

Zapojte se do nové podoby soutěže „Zásobník projektů – partnerství pro Prahu 10“

Rada proto vyhlásila novou podobu soutěže „Zásobník projektů – partnerství pro Prahu 10“, kde žadatelé mohou formou veřejné podpory získat dotaci maximálně do výše 50 tisíc korun ve třech kategoriích. Finanční prostředky je možné získat na úhradu materiálových a režijních nákladů spojených s realizací oceněných projektů.

„Soutěže se může zúčastnit kdokoliv, a to s jakýmkoliv návrhem, který se vztahuje k veřejnému prostoru nebo komunitním a sousedským aktivitám na území městské části Praha 10. Celkem je vyčleněna částka 800 000 korun,“ uvedl místostarosta David Kašpar (VLASTA/STAN).

Příjem žádostí bude probíhat od 6. do 17. května dle schválených pravidel soutěže. Veškeré potřebné informace jsou zveřejněny na webových stránkách praha10.cz/zasobnik-projektu.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10