Aktuality

Další zasedání zastupitelstva Prahy 10 k referendu již příští pátek

Referendem o nové radnici se má zabývat na svém dalším zasedání zastupitelstvo pražské desáté městské části. Nové jednání svolal starosta Prahy 10 Bohumil Zoufalík (Nez. pro Prahu 10) po mimořádném zasedání městské rady poté, co se na středečním zasedání zastupitelstva pořádání místního referenda nepodařilo schválit mj. i kvůli absenci opozičních zastupitelů. 

 

Další zasedání zastupitelstva Prahy 10 k referendu již příští pátek

Nové, v pořadí již 26. zasedání zastupitelstva, se tak uskuteční příští pátek 22. srpna od 13 hodin. Hlavním bodem programu bude opětovně projednání návrhu na vyhlášení právě místního referenda. Praha 10 chce vedle hlasování o nové radnici na základě připomínek občanů také nechat v referendu hlasovat mj. o omezení hazardu, parkovacích domech či rozšíření sociálních služeb.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.