Aktuality

Diamantová svatba na Zámečku

Vršovický zámeček byl sice původně italským kupcem Giuseppem Rangherim postaven jako továrna na výrobu hedvábí v novorenesančním stylu, ale ani první majitel by dnes jistě nic nenamítal, že po více než jednom a půl století budova prošla další renesancí. Tou v těchto krásných a znovu zrekonstruovaných prostorách projde v nejbližších dnech i řada manželských párů, které si zde znovu, a některé i po více než půlstoletí, řeknou své „ANO“.

Publikováno: 11.09.2014
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího, Různé, Vršovice723
Diamantová svatba na Zámečku

Diamant je ve světě známý jako velmi cenný artikl, ještě větší hodnotu má pro člověka 60 let soužití „diamantová svatba“, která je pro dnešní manželské páry ojedinělým okamžikem  Stejně jako drahé kamení slouží jako uchovatel hodnot. A právě 11. září 1954 vstoupili do svazku manželského po roční známosti i tehdy dvacetiletá Danuška a o dva roky starší Antonín, kteří od té doby spolu šťastně žijí v našem obvodu. A právě tady, ve Vršovickém zámečku si svůj den budou diamantovou svatbou slavnostně připomínat na obřadu, který proběhne 18.9. od 13 hodin. Radost s novomanžely Tichými budou v Rangherce sdílet kromě dětí, vnoučat a dalších příbuzných také zástupci MČ Praha 10. Gratulujeme!

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10