Aktuality

Koaliční zastupitelé prosadili, že IT zakázku projedná majetková komise a finanční výbor

Jedním z důležitých a ostře sledovaných bodů v jednání zastupitelstva Prahy 10 byl i záměr na vypsání IT zakázky, na základě kterého měl být vybrán dodavatel IT služeb na dalších 6 let dopředu. Projednávání bodu nakonec přineslo dlouhou diskuzi, během které se řešila otázka: zřídit na úřadu Prahy 10 vlastní IT oddělení, nebo zakázku outsourcovat u externí firmy?

Koaliční zastupitelé nakonec usoudili, že výhodnost obou řešení ještě nechají projednat v rámci majetkové komise a finančního výboru. V těch jsou zástupci všech stranických klubů včetně opozičního uskupení Vlasta a TOP 09, navíc do obou orgánů budou stranické kluby moci nominovat své zástupce s poradním hlasem, a to nad rámec stávajícího složení. Tyto orgány do konce června navrhnou zastupitelstvu nejvhodnější řešení.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Katalog firem a služeb

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10