Aktuality

MÁ VLAST – CESTAMI PROMĚN v Malešickém parku

Zveme Vás na výstavu "Má vlast - cestami proměn“, jejíž jedna kolekce je až do 6. října k shlédnutí v horní části Malešického parku. Městská část Praha 10 se výstavy účastní již podruhé. V loňském roce s projektem renovace parku Chrpová – Malinová a letos s akcí revitalizace Malešického parku.

Publikováno: 15.09.2014
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Životní prostředí, Veřejné prostory, Malešice727
MÁ VLAST – CESTAMI PROMĚN v Malešickém parku

Výstava přináší informace o proměnách různorodých míst – domů, náměstí, sakrálních objektů, parků, nádraží apod. po celé republice. Kolekce vystavená v Malešickém parku zobrazuje necelou třicítku takových proměn, které se uskutečnily v Praze, Královehradeckém kraji, v Libereckém kraji a na Vysočině.

Náhled proměn ze všech koutů republiky je na webových stránkách, kde lze pro nejzdařilejší proměnu hlasovat, viz http://www.cestamipromen.cz/hlasovani (Malešický park má pořadové číslo 69).

Putovní výstava je připravena sdružením Entente Florale CZ - Asociace Souznění; www.aefcz.org.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Dětský koutek bude otevřen od října 2020.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10