Aktuality

Praha 10 pozve děti ze zaplaveného města Bosny a Hercegoviny na Gutovku

Praha 10 se rozhodla zpestřit týdenní pobyt v Praze dětem ze zaplaveného města Šekovići z Bosny a Hercegoviny, a to poskytnutím minigolfového hřiště a beachvolejbalového hřiště ve sportovním areálu Gutovka tuto sobotu. "Sami jsme zažili záplavy v minulém roce, kdy se rozvodnil Botič a způsobil rozsáhlé škody. Proto si dovedeme představit, co prožívají děti ze zatopeného města a chceme jim umožnit se bavit a alespoň na chvíli se odreagovat a zapomenout na nepříjemné zážitky," uvedl starosta městské části Praha 10 Bohumil Zoufalík (Nez.), který se s dětmi přijde také pozdravit.

Publikováno: 19.06.2014
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího, Gutovka, Strašnice651
Praha 10 pozve děti ze zaplaveného města Bosny a Hercegoviny na Gutovku

Akci pod názvem "Putující domov" pro děti uspořádalo občanského sdružení Luka Praha, které bylo založeno za účelem sbližování kultury zemí bývalé Jugoslávie a ČR. Zabývá se převážně  programem a činnostmi kulturního a humanitního typu. Týdenního pobytu v Praze se účastní 50 dětí ze zaplaveného města Šekovići, které jsou ubytovány v Praze 10 v Rezidenci Topolová.

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10