Aktuality

Slavnostní otevření naučné stezky s bohatým programem pro děti

Třetí část naučné stezky Zahrada ve městě otevírá 18. října na Zahradním Městě Klub K2. Od 9 do 13 hod. čekají před poliklinikou Zahradní Město především na dětské návštěvníky dílničky, divadélko, poznávačky apod. Stejně jako naučná stezka budou zaměřeny na svět zvířat a rostlin. 

Slavnostní otevření naučné stezky s bohatým programem pro děti

Datum akce: 18.10.2014 10:00 - 16:00 Exportovat akci

Děti si budou moci vyrobit květiny z recyklovaných materiálů nebo květinovou čelenku. Svou kreativní dílničku si otevře také Lucka Martišková, ilustrátorka, autorka ústředních obrázků naučné stezky. Nejen kluci a tatínci mají v oblibě Šikulovu dílnu, kde přijdou na řadu pilky, kladiva a hřebíky. Letošní novinkou bude program Lesů ČR, při kterém se seznámíte s živočichy našich lesů. Sledovat můžete řezbáře při práci, ale také si sami něco vyřezat. Chybět nebude občerstvení ani živá hudba. A samozřejmě divadélko.

Jak kvete kapradí? Co má společného kosatec s duhou? Proč se hvozdík jmenuje kropenatý? Pokud si navíc vyrazíte na procházku po nové části naučné stezky, zjistíte odpovědi na tyto otázky. A nejen na ně. Pro děti je na stezce připraveno hodně úkolů, básniček a cvičení. Přijďte strávit příjemnou sobotu na Zahradní Město! Vstup zdarma.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10