Aktuality

Zastupitelé Prahy 10 odsoudili fyzický útok na svou kolegyni

Městská část Prahy 10 dnes vyjádřila svou podporu zastupitelce Haně Novákové (ČSSD) a její dceři, které byly minulý týden fyzicky napadeny, s vysokou pravděpodobností na základě politických motivů. Vedení městské části i zastupitelé napříč politickým spektrem jsou přesvědčeni, že vyvolávání politické nenávisti a teroru namísto věcné diskuse a dialogu, nepatří do politické kultury ČR ani žádné jiné civilizované země. Fyzické útoky na ženy a děti považují za opovrženíhodné. 

Publikováno: 26.05.2014
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího634
Zastupitelé Prahy 10 odsoudili fyzický útok na svou kolegyni

Hana Nováková byla minulý týden brutálně napadena a následně hospitalizovaná a do dnešního dne je nadále v pracovní neschopnosti. Na základě svědectví třetích osob se jednalo o politicky motivovaný útok. V současné době je podle některých zastupitelů dlouhodobě v ZMČ vyvolávána politická nenávist ze strany některých politických sil stojících mimo zastupitelstvo. 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
PO a ST: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 17.30
ÚT a ČT: 8.00 - 12.00 a 13.00 - 14.30
PÁ: zavřeno

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10