Aktuality

Stavební práce v Charkovské a Černomořské ulici

Od 30. dubna bude probíhat pokládání stálé dlažby v Charkovské ulici, čímž se obnoví přerušené stavební práce v této oblasti. Pražská vodohospodářská společnost (PVS) zde totiž nedávno opravovala kanalizaci v úseku Černomořská – Krymská, ale v zimních měsících nemohla předláždit vozovku v celé šířce. Na komunikaci byl tedy prozatím povolen provoz a umožněno parkování na provizorním povrchu. 

Publikováno: 22.04.2020
Kategorie: Článek, ÚMČ Praha 10, Zprávy tiskového mluvčího, Různé, Vršovice3168

Naopak, počkat ještě musí obnova vodovodu v Černomořské ulici v úseku Charkovská – Krymská a následná předlažba vozovky a chodníků. Akce byla plánovaná na období od 1. dubna do 15. května a měla plynule navazovat na opravu kanalizace, kterou zde od února prováděla PVS. Bohužel, společnost Pražské vodovody a kanalizace z důvodu šíření nemoci Covid-19 zrušila do konce dubna veškeré připravované odstávky pitné vody, které mají přímý vliv na zásobování obyvatel. O novou odstávku, bez níž obnovu vodovodu nelze provádět, bude dodavatel žádat znovu po ukončení nouzového stavu; povolení by poté mohl získat za 5–6 týdnů. Povrch vozovky v Černomořské ulici tedy stále zůstává v provizorním stavu, ale je zde možné parkovat.

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10