Hledáme hrdiny v roušce

„Doba koronavirová“ zrodila hrdiny, kteří pomáhali svým sousedům. Starali se, protože jim to zkrátka připadalo správné, ať už jako registrovaní dobrovolníci, nebo neorganizovaně podle vlastního uvážení. Znáte někoho z Prahy 10, kdo si za své počínání v nelehkých časech zaslouží zvláštní pochvalu? Pomohl přímo vám, vašim kamarádům nebo blízkým? Napište nám jeho příběh a podělte se o něj s ostatními. Nevadí, pokud neznáte jméno svého hrdiny – prostě popište jeho dobrý skutek nebo činnost, které se věnoval.  A můžete ho označit třeba jen jako „dobrovolník z Vršovic“ nebo „dobrá duše z domova seniorů“.

Jen pozor: Pokud budete uvádět údaje kterékoliv osoby, ověřte si předem, že s tím souhlasí. Rádi bychom totiž využili naše informační kanály, abychom o pozitivních příkladech, na které nás upozorníte, mohli dát vědět veřejnosti.

Přihlašovací formulář

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10