Konkurzní řízení na ředitele


S ohledem na opatření Vlády ČR a vyhlášenému nouzovému stavu došlo s účinností od pondělí 16. 3. 2020 na celém Úřadě městské části Praha 10 k omezení všech kolektivních zasedání (výborů, komisí, porad vedení, dalších užších jednání, zastupitelstva). Z toho důvodu nebudou v nejbližších dnech ani pozváni uchazeči o vedoucí pracovní místo ředitele Mateřské školy, Praha 10, Chmelová 8/2921 ke konkurznímu řízení, kam poslali své přihlášky. Po uvolnění bezpečnostních opatření bude svolána konkurzní komise k otevírání a posouzení došlých přihlášek a uchazeči budou pozváni ke konkurznímu řízení, a to vše v souladu s vyhláškou č. 54/2005 Sb. o náležitostech konkursního řízení a konkursních komisích, ve znění pozdějších předpisů.

 

 

MČ Praha 4 vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky První jazykové základní školy Prahy 4, Horáčkova 1100. Znění konkurzu zde.

 

MČ Praha 4 vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ředitelky Mateřské školy Alšovy sady, Prahy 4, Na Větrově 22. Znění konkurzu zde

 

MČ Praha 6 vyhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Základní školy a Mateřské školy Věry Čáslavské, Praha 6. Znění konkurzu zde.

 

MČ Praha 12 yhlašuje konkurzní řízení na vedoucí pracovní místo ředitele/ky Mateřské školy Jahůdka, Krouzova 3036/10. Znění konkurzu zde.  

 

 

 

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2019 MČ Praha 10