Obřadní síň

Vážení snoubenci,

jsme velice rádi, že jste projevili přání uzavřít manželství před Úřadem městské části Praha 10.

Nabízíme vám k uskutečnění sňatečního obřadu nově zrekonstruovanou obřadní síň ve Vršovickém zámečku, která se nachází na adrese Moskevská 120/21, Praha 10 – Vršovice. Nová obřadní síň má kapacitu 50 osob. Dle vašeho výběru možnost barevného nasvícení umělecké plastiky, která je součástí této síně.

Sňateční obřad může být doprovázen reprodukovanou hudbou dle nabídnutého výběru od  matričního úřadu, vámi poskytnutou reprodukovanou hudbou či vám může být zprostředkována živá hudba zajištěná profesionálními sólisty hudebních nástrojů či zpěvu.

Rovněž možnost zprostředkování kontaktu na fotografické či filmové služby.

Vozidla svatebčanů mají vyhrazena parkovací místa přímo před objektem Vršovického zámečku.

Rada městské části Praha 10 určila pro obřadní síň tyto dny pro konání sňatečních obřadů: v lichý týden – pátek a sobota a v sudý týden – čtvrtek a pátek. V uvedené dny je tak sňateční obřad bez správního poplatku. Mimo dobu stanovenou radou městské části nebo povolení uzavření manželství na jiném vhodném místě ve správním obvodu Prahy 10 činí správní poplatek 1 000 Kč.

Telefonní kontakt na matriku manželství: 267 093 648. 

 

 

 

 

Než půjdete na úřad...

Pokud plánujete návštěvu úřadu, doporučujeme nejprve navštívit sekci Životní situace, kde získáte informace o tom, co budete k vyřešení Vaší záležitosti potřebovat.

Mělo by Vám pomoci:

Využijte dětský koutek...

Rodiče mohou po dobu nutnou k vyřízení svých záležitostí přenechat děti ve věku od 3 do 10 let v dětském koutku, který najdete v přízemí budovy C.

Otevírací doba:
Momentálně je dětský koutek z provozních důvodů uzavřen.

Licence Creative Commons © 2013-2020 MČ Praha 10